Estelligence. Biuro rachunkowe Warszawa

Firmy współpracujące

Biuro rachunkowe Warszawa - Współpraca 1

Kancelaria Paczuski & Taudul to specjaliści mający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w największych firmach doradztwa podatkowego. Andrzej Paczuski, Piotr Korszla oraz Andrzej Taudul w Departamencie Doradztwa Podatkowego PricewaterhouseCoopers pełnili funkcje liderów samodzielnych zespołów. W rankingach organizowanych przez Rzeczpospolitą oraz Gazetę Prawną partnerzy Kancelarii wymieniani są w gronie najlepszych doradców w swoich specjalnościach.

 

 

www.ptpodatki.pl

Biuro rachunkowe Warszawa - Współpraca 2Polska Grupa Audytorska (PGA) jest siecią profesjonalnych, polskich firm audytorskich i doradczych. Specjaliści zrzeszeni w PGA doświadczenie zdobywali pracując m.in. w największych międzynarodowych firmach doradczych, wyznaczających praktyczne standardy audytu i konsultingu (tzw. „Wielka Czwórka”). Zajmowali również kierownicze stanowiska w działach finansów polskich i międzynarodowych firm. Partnerzy PGA rozumieją potrzeby i oczekiwania Klientów, a co za tym idzie, do każdego z nich podchodzą w zindywidualizowany sposób.

 

www.pga-audyt.pl

Biuro rachunkowe Warszawa - Współpraca 3

Kancelaria Podatkowa M.I Kamiński (KPMIK) to zespół specjalistów, który podejmuje trudne wyzwania mogące pojawić się w obszarze funkcjonowania finansowo-administracyjnego małych, średnich i dużych firm. Założycielem Kancelarii jest doradca podatkowy Marek Izydor Kamiński, który blisko współpracuje z kilkoma licencjonowanymi doradcami, biegłym rewidentem z certyfikatem ACCA oraz analitykami i doradcami finansowymi. Marek I. Kamiński przez wiele lat pełnił odpowiedzialne funkcje w ścisłym kierownictwie giełdowej grupy przemysłowo-handlowej i zarządzie funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez firmę utworzoną przez duży austriacki bank inwestycyjny. Dzięki temu Marek I. Kamiński oraz jego Partnerzy rozumieją doskonale problemy wielkiego i mniejszego biznesu.

 

www.kpmik.pl
Biuro rachunkowe Warszawa - Współpraca 4Altab S.A. to integrator oprogramowania specjalizujący się w implementacji systemów wspomagających zarządzanie dla sektora MŚP. Altab jest zdecydowanym liderem we wdrożeniach SAP Business One. Przeprowadził ponad 160 wdrożeń zakończonych sukcesem systemu SAP Business One różnej wielkości (od 1 do ponad 170 użytkowników) w różnych branżach. Profesjonalny HOT-LINE, największa liczba oddziałów i najliczniejsza sieć partnerów rozszerzonego Partnerstwa SAP (EBM), daje gwarancję szybkiego i bezpośredniego kontaktu z wysokiej klasy specjalistami.

 

www.altab.pl

 

Katarzyna Walkowska Iwiańska jest absolwentką Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu – Wydziału Filologii Angielskiej. Od 1998 jest tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Pracę rozpoczęła podczas studiów w Lingwiście i KMPIK jako lektor języka angielskiego. Po ukończeniu studiów pracowała w Ambasadzie USA w Warszawie, następnie w Londynie w Polorbis Travel Ltd. oraz Gullivers Travel Agency.

Od 1993 pracuje jako tłumacz w Polsce wykonując zlecenia dla klientów na rynku polskim i międzynarodowym. Obsługuje na co dzień klientów indywidualnych, instytucjonalnych, firmy prywatne i duże międzynarodowe korporacje.

 

www.katarzynawalkowskaiwianska.com

 

Biuro rachunkowe Warszawa - Współpraca 5„Karol Rutkowski“ Spółka komandytowa („Kancelaria prawnicza“, „Kancelaria“)

 

Obszary aktywności

Od ponad ćwierć wieku, a więc od początku przemian ustrojowych w Polsce, nasi prawnicy doradzają Klientom, w tym zagranicznym, w dziedzinie najszerzej rozumianego prawa gospodarczego oraz prowadzą na Ich zlecenie różnorakie przedsięwzięcia i projekty z tej dziedziny. Dotyczy to przedsięwzięć i projektów zarówno z obszaru inferastructure jak i z obszarów corporate, mergers & acquisition, capital markets, contentious i noncontentious banking work, a także dispute resolution, zarówno w zakresie commertial jak i fraud. Jesteśmy pionierami na polskim rynku w obszarach compliance, internal corporate investigation i forensic service. Kancelaria zajmuje się też projektami z obszarów intellectual property i competition.

 

Szersze informacje o nas na stronie: karolrutkowski.pl