Estelligence. Biuro rachunkowe Warszawa

Od założycieli

Drodzy Państwo,

Witamy na stronach Estelligence. Jesteśmy zaszczyceni, że zechcieli Państwo poświęcić czas na zapoznanie się z ofertą biura rachunkowego w Warszawie.
Oferta Estelligence to nie tylko innowacyjna propozycja, ale również nowa jakość na rynku usług dla przedsiębiorstw. Naszym głównym celem jest zapewnianie wsparcia i narzędzi potrzebnych do podnoszenia efektywności oraz optymalnego rozwoju firm. Właściciele Estelligence, jako gorący zwolennicy sił wolnego rynku, wyznają zasadę, że sukces każdego przedsiębiorstwa budowany jest dzięki energii twórczej jego pracowników i kadry kierowniczej. Nasze działania bazują na tej właśnie zasadzie.
Podstawowy zakres naszej działalności to przejmowanie części zadań naszych klientów, a przez to pozwalanie im na tworzenie środowiska pracy o skoncentrowanej energii twórczej. Doświadczenie wskazuje, że część działalności każdej firmy obciąża jej zasoby, nie kreując dodatkowej wartości. Organizacja, zamiast skupiać się na wykorzystywaniu swoich kluczowych kompetencji – czyli używaniu swojej przewagi konkurencyjnej – pochłonięta jest czynnościami, które mogłaby wykonać inna firma, specjalizująca się w danej dziedzinie. Księgowość i podatki, kadry i płace, tworzenie zaplecza informatycznego czy też zarządzanie kosztami to zadania, które z powodzeniem przejmie od Państwa zespół naszych specjalistów.
Kolejny zakres naszej działalności to wspomaganie energii twórczej Państwa firmy. Czynimy to poprzez zwiększanie efektywności procesów wymiany wiedzy, przetwarzanie danych i dostarczanie analiz, tworzenie systemów motywacyjnych czy też pomoc przy definicji strategii rynkowej.
Wierzymy w sukces naszych klientów i chcemy pomagać im go osiągnąć. Sami jesteśmy kreatywnym zespołem. Jesteśmy przekonani, że współpraca z biurem rachunkowym z Warszawy przyniesie Państwu wymierne korzyści, a dla nas będzie stanowić kolejne wyzwanie.

Z wyrazami szacunku
podpis
Agnieszka Szwedowicz & Kuba Tymuła