Estelligence. Biuro rachunkowe Warszawa

Zaufali nam

Referencje - Epic Games

Rozwiń

Biuro rachunkowe Warszawa | Zaufali nam Epic„Estelligence pomaga Epic Games w egzekucji naszej strategii międzynarodowego rozwoju. Prowadzenie interesów w Polsce stwarza wiele wyzwań, z którymi nasza firma nie potrafiła poradzić sobie własnymi siłami – potrzebowaliśmy pomocy z zewnątrz. Estelligence wkroczyło by zapewnić nam profesjonalne doradztwo i zakres usług, których potrzebowaliśmy. Firma pomogła nam tym samym ominąć wiele pułapek, które spotykały inne firmy wkraczające na polski rynek. Dokładność, zindywidualizowane podejście, punktualna komunikacja i szczere rady dalej świetnie pomagają Epic Games w naszym rozwoju. Estelligence to dla nas nie tylko zewnętrzny dostawca usług, ale również zaufany doradca. Zespole Estelligence – dziękujemy!”

 

Joe Babcock, Epic Games, Dyrektor Finansowy

Referencje - Ima Pharma Sp. j.

Rozwiń

Ima Pharma Sp. j. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej wyrobów farmaceutycznych od 2004 r. W marcu 2007 r . spółka przekazała prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych oraz pełną obsługę kadrowo-płacową do biura rachunkowego spółki Estelligence Sp . z o. o. Od momentu decyzji o powierzeniu prowadzenia ksiąg rachunkowych spółce Estelligence Sp . z o.o., jako właściciele spółki , w większym stopniu angażujemy się w sprawy związane z czysto komercyjnym rozwojem biznesu i pozyskiwaniem nowych lokalizacji a nasze zaangażowanie w sprawy księgowe jest ograniczone do niezbędnego minimum.

 

Na dzień dzisiejszy biuro rachunkowe prowadzi pełną księgowość naszych trzech działających aptek oraz wspomaga nasze działania w trwającym już procesie uruchomienia czwartej apteki. Dodatkowo biuro zapewnia obsługę kadrowo-płacową dla 18-tu etatowych pracowników.

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez biuro rachunkowe usług , jest m i ędzy innymi niedawne bezproblemowe uzyskanie przez naszą spółkę zwrotu podatku VAT z urzędu skarbowego, które było związane z kontrolami urzędników weryfikujących poprawność prowadzenia ksiąg.

 

Polecamy usługi spółki Estelligence Sp. z o.o . ponieważ jesteśmy przekonani , że jej oferta w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i obsługi kadrowo-płacowej jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku . Spółka bardzo dba o zasady etyki i uczciwości w prowadzonej działalności jak również o dobór jak najlepszych kadr, które są wizytówką firmy i dają klientom poczucie bezpieczeństwa, że ich sprawy księgowe są w najlepszych rękach.

 

Lubomir Charchalis, Ima Pharma Sp. j.
27 sierpnia 2008

 

pdf

 

 

 

Referencje - IMS Poland Ltd. Sp. z o.o.

Rozwiń

Biuro rachunkowe Warszawa | Zaufali nam ImsFirma Estelligence wspiera IMS w ramach usług z zakresu księgowości oraz kadr i płac w obszarze prowadzonych przez IMS projektów badawczych w Dziale Kontaktów ze Szpitalami i Lekarzami.

 

Pani Agnieszka Szwedowicz Doradcy Estelligence w sposób profesjonalny zaproponowali kilka wariantów praktycznych rozwiązań w ramach prowadzonych przez IMS projektów badawczych, co pozwoliło nam szybko przystąpić do etapu wdrożenia projektów. Bieżące działanie i rozwiązania sugerowane przez Estelligence wpisują się w schemat działania i kulturę organizacyjną IMS, co w efekcie skutkuje trzyletnim okresem współpracy pomiędzy obiema firmami i sprawnym prowadzeniem projektów.

 

Tomasz Zarzycki Dyrektor Generalny IMS Poland

Warszawa, 2 września 2008 r .

 

pdf

 

 

 

 

Referencje - Outbox Sp. z o.o.

Rozwiń

Biuro rachunkowe Warszawa | Zaufali nam OutboxWspółpracujemy z firmą Estelligence od ponad czterech lat, podczas których firma nasza urosła już kilkukrotnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pełnego profesjonalizmu podejścia do nas jako klienta. Doceniamy zaangażowanie pracowników Estelligence, ich elastyczność, inwencję oraz skrupulatność w prowadzeniu naszych ksiąg rachunkowych. Możemy zawsze polegać na ich rzetelnej opinii oraz popartej doświadczeniem konsultacji w sprawach księgowych, podatkowych. Jednocześnie jesteśmy pod wrażeniem zarówno życzliwości, jak i przyjaznej atmosfery w kontaktach między naszymi zespołami. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

 

Jakub Chmielewski, Nicholas Mobbs – Członkowie Zarządu

Warszawa, 16 maja 2012 r.

 

pdf

 

 

 

 

Referencje - ART P. Witkowski J. Witkowski Sp. J.

Rozwiń

Będąc franczyzobiorcą BNP Paribas Bank Polska S.A. z Grupą Estelligence współpracujemy ponad cztery lata, podczas których nasza firma znacznie się rozwinęła. Estelligence prowadzi nasze księgi rachunkowe , obsługę kadrowo-płacową, sporządza deklaracje podatkowe, jak również reprezentuje naszą firmę przed organami podatkowymi. Obecnie mamy przeszło 300 dokumentów miesięcznie, które generujemy w 3 placówkach bankowych.

 

Ze współpracy z Estelligence jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Estelligence to profesjonalna firma, kładąca duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług. Jej pracownicy swoje obowiązki wypełniają fachowo, z rzetelną znajomością obowiązujących przepisów prawa oraz zasad rachunkowości finansowej i podatkowej. Możemy zawsze polegać na ich rzetelnej opinii oraz popartej doświadczeniem konsultacji w sprawach księgowych.

 

Współpracując z Estelligence mamy poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wykonywanych obowiązków przez ich pracowników, którzy cieszą się wysokim uznaniem i szacunkiem w naszej firmie.

 

Wszystkim podmiotom poszukującym kompleksowej obsługi księgowo-płacowej polecamy firmę Estelligence jako solidnego i godnego zaufania partnera.

 

Warszawa, 18.04.2014 r.

 

pdf

 

 

 

 

Referencje - VEDIA S.A.

Rozwiń

Biuro rachunkowe Warszawa | Zaufali nam VediaPo przeprowadzeniu pierwszej publicznej emisji oraz wejściu na giełdę – szybki wzrost naszej firmy okazał się zbyt dużym wyzwaniem dla sposobu, w jaki wówczas prowadziliśmy księgowość.

 

Zatrudnienie zespołu profesjonalistów z Estelligence pozwoliło nam na dokładną diagnozę sytuacji, korektę popełnionych błędów oraz uporządkowanie procesów rozliczeniowych.

 

Struktury spółki giełdowej, globalna skala działalności, komunikacja w językach obcych, jak i międzynarodowe standardy rachunkowości, nie stanowiły dla Estelligence problemu.

 

Jeżeli byli w stanie pomóc nam, z pewnością będą w stanie pomóc i Państwu.

 

Estelligence to godny zaufania partner biznesowy, który nie uczy się eksperymentując na swoich klientach, lecz sięga po sprawdzone rozwiązania.

 

Warszawa, 27.09.2011 r.

 

pdf

 

 

 

 

Referencje - Greń Communication Sp. z o.o.

Rozwiń

Z Estelligence Sp. z o.o. współpracujemy około trzech lat, podczas których nasza firma znacznie się rozwinęła. Estelligence prowadzi nasze księgi rachunkowe, obsługę płacową, sporządza deklaracje podatkowe, jak również reprezentuje naszą firmę przed organami państwowymi. Usługami, które Estelligence dla nas świadczyło, były także usługi związane z rozliczaniem pod względem księgowym projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej o wartości znacznie przekraczającej l 00 000 zł (PROJEKT PARP POKL.02.01.01-00-160/08, PROJEKT MAZOWSZE POKL.08.01.01-14-007/08).

 

Współpraca z Estelligence jest dla nas w pełni satysfakcjonująca. Estelligence to profesjonalna firma, kładąca duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług. Jej pracownicy swoje obowiązki wypełniają fachowo, z rzetelną znajomością obowiązujących przepisów prawa oraz zasad rachunkowości finansowej i podatkowej. Możemy zawsze polegać na ich rzetelnej opinii oraz popartej doświadczeniem konsultacji w sprawach księgowych. Współpracując z Estelligence mamy poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wykonywanych obowiązków przez ich pracowników, którzy cieszą się wysokim uznaniem i szacunkiem w naszej firmie.

 

Wszystkim podmiotom poszukującym kompleksowej obsługi księgowo-płacowej polecamy firmę Estelligence jako solidnego i godnego zaufania partnera.

 

Warszawa, 27.06.2011 r.

 

pdf