Strona główna > Rada Nadzorcza

back

Rada Nadzorcza Spółki

Wojtek Stankiewicz
posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarach strategii i wzrostu, restrukturyzacji i poprawy wyników, jak również fuzji i przejęć.

Współtworzył biuro McKinsey & Company w Polsce, gdzie został pierwszym lokalnie zatrudnionym polskim partnerem. Przez piętnaście lat w McKinsey doradzał globalnym korporacjom jak i średniej wielkości firmom w wielu branżach w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej, Europie Zachodniej oraz Chinach.

Wojtek posiada również duże doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami w tym w firmach produkcyjnych. Pełnił m.in. funkcję Prezesa Zarządu Rovese SA (wcześniej Cersanit), wiodącej polskiej firmy produkcyjnej posiadającej blisko 2 mld PLN obrotu, 7000 pracowników i ponad 10 fabryk w Rosji i Europie Środkowej.

 

Waldemar Mierzejewski
to inwestor, menedżer i doradca z ponad 15-letnim doświadczeniem. Rozpoczynał karierę w McKinsey & Company. Następnie dołączył do zespołu tworzącego Polbank EFG. Jako zastępca dyrektora generalnego Polbanku współtworzył strategię wejścia na rynek i był odpowiedzialny za zbudowanie w rekordowym tempie sieci oddziałów.

Waldemar stworzył i prowadził firmę pośrednictwa finansowego Finamo, współpracował również z firmą Egon Zehnder, wiodącej globalnej firmie doradztwa personalnego.

Waldemar jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, posiada również tytuł MBA z INSEAD we Francji. Jest licencjonowanym maklerem papierów wartościowych.

 

Tomasz Zofka
posiada blisko 20 letnie  doświadczenie inwestycyjne, zarządzania projektami i budowania wartości.

Zaczynał karierę w warszawskim biurze Arthur Andersen. Następnie przez wiele pełnił funkcję dyrektora inwestycyjnego w grupie Kulczyk Investments, największym prywatnym polskim domu inwestycyjnym. Brał udział w realizacji większości transakcji w tym okresie i był odpowiedzialny między innymi za duże projekty infrastrukturalne, strukturyzowanie transakcji oraz nadzorowanie spółek portfelowych. Brał udział w pozyskiwaniu finansowania i odpowiadał za umowy finansowe o łącznej wartości ponad 4 mld EUR.

Tomasz ukończył ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw (alumni London Business School). Posiada kwalifikacje CFA (Chartered Financial Analyst) i FRM (Financial Risk Manager).

Scroll Up