B        Strona głównaKlienci

back_black

Więcej niż biuro rachunkowe

Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na doskonałą obsługę księgową ale też na znacznie szersze, wszechstronne wsparcie.  Pozostajemy dla nich partnerem w projektach finansowych, podatkowych i prawnych związanych najczęściej z przekształceniami i rozwojem ich biznesów.

CORDIA POLSKA

Lokalną część największej węgierskiej grupy z branży nieruchomościowej wspieraliśmy w ramach projektu wdrażania systemu ERP oraz definiowania procesów raportowania zarządczego.

www.cordiapolska.pl

PEOPLE CAN FLY

Dynamicznie rozwijający się producent gier komputerowych (m.in. Painkiller, Bullestorm, Gears of War) – wcześniej część międzynarodowej grupy Epic Games. Zespół Estelligence pomógł z sukcesem zakończyć skomplikowany spin-off z grupy Epic Games i dzisiaj na bieżąco wspiera tego klienta w procesach księgowych i kadrowych.

www.peoplecanfly.com

BOŚ EKOPROFIT

Podmiot zajmujący się finansowaniem zakupu środków trwałych za pomocą leasingu finansowego, komercyjnym wynajem nieruchomości oraz doradztwem dla podmiotów gospodarczych. Jako księgowi wspieraliśmy proces połączenia trzech spółek z Grupy BOŚ w celu utworzenia tego podmiotu.

www.bosekoprofit.pl

KSW

Dla lidera branży rozrywkowej związanej ze sportami walki realizujemy szereg projektów związanych z jego rozwojem i przekształceniami.

www.kswmma.com

OPERA TFI | OPERA Dom Maklerski

Choć ci klienci sektora finansowego samodzielnie prowadzą księgowość to Estelligence, z powodu szczególnej poufności danych, prowadzi dla nich obsługę kadrową. Współpraca z Opera podlega licznym branżowym regulacjom procedurom i audytom m.in. z uwagi na nadzór KNF.

www.opera.pl

VOICETEL COMMUNICATIONS

Spółka technologiczna rozwijająca autorską technologię Brilliance™, umożliwiającą robotowi samodzielne prowadzenie swobodnego dialogu telefonicznego z człowiekiem. Współpracuje już dzisiaj z wieloma firmami na całym świecie.

Wspieraliśmy tego klienta przy wejściu na New Connect, a obecnie wspólnie przygotowujemy się do przejścia na główny giełdowy parkiet.

www.voicetel.pl

QUARTICON

Spółka jest  dostawcą narzędzia opartego o sztuczną inteligencję, które personalizuje rekomendacje zakupowe dla klientów sklepów internetowych (m.in. Amazon, Zalando, Allegro, Empik i wiele innych). Ta dynamiczna firma posiada już ponad 40% na rynkach Europy Środkowej. Poza bieżąca obsługą wspieramy ją również w procesie wejścia na NewConnect.

www.quarticon.com

UNILOGO

Grupa innowacyjnych spółek w branży produkcyjnej (poligrafia oraz produkcja linii technologicznych) obsługująca wiodące marki w branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej. Jest obecna na rynkach całego świata. Poza bieżącą obsługą księgową oraz kadrowo-płacową wspieramy grupę Unilogo w procesach transakcyjnych.

www.unilogo.com.pl

GHELAMCO

Dla tego globalnego lidera w branży nieruchomościowej prowadzimy wsparcie finansowe i kontrolingowe w procesie rozliczania kosztów dotyczących realizowanych projektów inwestycyjnych w Polsce i w Europie. Zasłużyliśmy na zaufanie jakiego wymaga realizacja tego zadania przy szczególnych wymaganiach dotyczących poufności danych i informacji.

www.ghelamco.com

ARIONN

„Od samego początku spotykamy się z wysokimi kompetencjami, niezwykle przyjazną współpracą oraz pełną gotowością do pomocy. U Estelligence cenimy sobie elastyczność, indywidualne podejście do każdego klienta, najwyższą staranność świadczonych usług oraz terminowość. Nasze spółki zawsze mogą liczyć na fachowe konsultacje oraz porady, nawet wykraczające poza zakres bieżącej obsługi.” /Marcin Reziewicz –  Frąckowiak, Członek Zarządu

www.arionninvestment.pl

ETHWORKS sp. z o.o.

„Jesteśmy pewni o rzetelności, fachowości oraz cierpliwości naszego partnera, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta.

Jako software house współpracujący z firmami na całym świecie, bardzo cenimy sobie profesjonalizm i cierpliwość firmy Estelligence. Co należy podkreślić, nasz partner pomógł nam również usprawnić funkcjonowanie spółki poprzez zredukowanie kosztów naszego działania.” /Marek Kirejczyk, Prezes Zarządu.

www.ethworks.io

D-RAFT  / D-HEART

„Współpraca z firmą Estelligence pomogła nam w uporządkowaniu procesów mających miejsce w Departamencie Finansowym. Zawsze możemy liczyć na ich fachową poradę, wskazówki i pomoc z szerokiego zakresu księgowości i kadr.” /Sergiusz Sawin, Wiceprezes Zarządu.

MULLER MARTINI

„Współpraca z Estelligence rozpoczęła się na skomplikowanym etapie procesu restrukturyzacji i pomogła nam zakończyć go z sukcesem. Zespół Estelligence charakteryzuje się bardzo profesjonalnym podejściem – doceniamy osobistą, wnikliwą i terminową obsługę”. /Walter Thiem, CFO Eastern Europe.

www.mullermartini.com