A               Strona główna > Nasze filary

back

01

Więcej spokoju. Więcej biznesu

Zamiast organizowania i zarządzania zasobami księgowymi, kadrowymi czy podatkowymi  i nadążania za zmianami regulacyjnymi nasi klienci skupiają się na własnym biznesie i jego rozwoju. My skupiamy się na zapewnianiu im tego komfortu. Każdego dnia. Po prostu.

Uciążliwa korespondencja z regulatorem, kontakty z urzędami skarbowymi, naliczanie VAT, kontrole, setki księgowań, rozliczanie wynagrodzeń, urlopów i rezerw – to co dla Państwa stanowi stresujące i niechciane wyzwanie dla nas jest codziennością. Doświadczyliśmy w praktyce już wszelkich możliwych problemów.

02

Duży zespół. Wszechstronne wsparcie

Oddajemy do Państwa dyspozycji 650 lat skumulowanego doświadczenia i kompetencji naszego zespołu. Dzięki temu doświadczeniu pracujemy skuteczniej a Państwo macie pewność, że znaleźliście się w dobrych rękach.
Tylko duży zespół gwarantuje niezbędną elastyczność. Potrzeby każdego klienta są inne i często wykraczają poza kwestie księgowe, podatkowe czy kadrowe. W takich sytuacjach jesteśmy w stanie zapewnić klientom oczekiwane, wszechstronne wsparcie.

03

Technologia. Więcej bezpieczeństwa

Każdy z naszych projektów prócz eksperckiej wiedzy wymaga także technologicznego wsparcia. Inwestujemy w niezawodne narzędzia, które wspierają nas w ciągłym polepszaniu naszej efektywności. Najważniejsze pozostaje jednak bezpieczeństwo. Nasze wewnętrzne procedury, własne w pełni kontrolowane serwery baz danych, restrykcyjna polityka autoryzacji dostępów i  codzienne archiwizowanie informacji powodują, iż Państwa dane i dokumenty są z nami bezpieczne i ustawicznie chronione.

04

Historia dobrej współpracy

Jakość naszej usługi to dla nas także jakość relacji. Te budujemy często nieprzerwanie od kilkunastu lat. Zarówno dla firm małych jak i dużych pozostajemy tym samym – centrum kompetencji i wiarygodną organizacją z którą bieżący kontakt nie jest wyłącznie koniecznością ale poszukiwanym wsparciem i trwałym elementem prowadzonej działalności. Efektywna komunikacja i partnerstwo są dla nas kluczowe.

05

Bez rutyny. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania

Zmiany są dobre. Zmiany są nieuniknione. Stanowią wyzwanie dla Państwa ale  i dla nas. Szczęśliwie, nie wykonujemy naszych zadań rutynowo – wkładamy wysiłek w poznanie biznesów naszych klientów i chętnie uczestniczymy w ich rozwoju i wewnętrznych transformacjach. Wspieramy te procesy od strony integracji systemów finansowych, analizy danych zarządczych czy też w ramach specyficznych prac doradczych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zaproś nas na spotkanie.

O NAS
Nasze filary
Fakty
Zespół
Klienci
Kariera

INNE
Program Partnerski
Rada Nadzorcza
Referencje
RODO
CSR

KONTAKT
Estelligence Sp. z o.o.
ul. Ignacego Krasickiego
35 02-611 Warszawa

t: 22 2 500 550

kontakt@estelligence.com
rekrutacja@estelligence.com
zarzad@estelligence.com

Adresy Oddziałów
Skontaktuj się z nami

linkedin