C             Strona głównaZespół

back

Kompetencje i organizacja

Zatrudniamy ponad 80 specjalistów z obszaru księgowości, kadr, finansów i podatków. 10 managerów zarządzających tym zespołem to gwarancja udziału najbardziej doświadczonych osób w każdym realizowanym przez nas projekcie.

Jacek Ostrowski

Prezes Zarządu Estelligence, wcześniej m.in. dyrektor w PwC gdzie był liderem polskiego zespołu zajmującego się doradztwem strategicznym. Swoją karierę rozpoczynał w Arthur Andersen jako audytor. Menedżer z bogatym doświadczeniem w usługach profesjonalnych dla firm, świetnie orientujący się w zagadnieniach finansów przedsiębiorstw.

Beata-Kucharska

Beata Kucharska

Biegły rewident z doświadczeniem w dziale audytu PwC.  Sprawuje nadzór nad zespołem księgowo-kadrowym w Estelligence jako dyrektor operacyjny. Jest też odpowiedzialna za nadzór nad większością projektów doradczych.

Aneta-Skuza

Aneta Skuza

Główna księgowa; menedżer specjalizujący się w obsłudze podmiotów zagranicznych w tym klientów włoskojęzycznych. Specjalizuje się w obsłudze branży handlowej i usługowej w szczególności w  rozliczaniach VAT przez podmioty zagraniczne w Polsce.

Basia-Radziszewska

Barbara Radziszewska

Główna księgowa; menedżer z doświadczeniem w obsłudze firm produkcyjnych i usługowych w tym przedsiębiorstw transportowych. Lider wielozespołowych projektów księgowych. Obsługa  klientów włoskojęzycznych.

Ola-Ziolkowska

Aleksandra Ziółkowska

Dyrektor Oddziału. Specjalizuje się w obsłudze  firm sektora usług  finansowych a także spółek deweloperskich i handlowych. Nadzór nad projektami związanymi z przekształceniami jednostek gospodarczych.

Ma�,gorzata-Babi�_ska

Małgorzata Babińska

Główna księgowa; specjalizuje się w obsłudze firm handlowych i podmiotów z branży usług medycznych.

Kasia-Chojecka

Katarzyna Chojecka

Menedżer działu HR. Obsługa kadrowa m.in. firm produkcyjnych i transportowych.

Jolanta Łeptuch

Główna księgowa; menedżer zespołu z doświadczeniem w branży farmaceutycznej, usługowej i handlowej. Obsługa fundacji i stowarzyszeń.

Magdalena Pérez Cuellar                                            

Menedżer zespołu specjalizujący się w obsłudze podmiotów zagranicznych. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z podmiotami z branży handlowej i usługowej.

Marta Milczarek-Kuzdak

Menedżer zespołu, doradca podatkowy. Specjalizuje się w projektach dla branży produkcyjnej, handlowej i transportowej.

Paweł Młynarczyk

Główny księgowy, specjalizuje się w obsłudze klientów branży finansowej i produkcyjnej. Wspiera projekty wdrożenia systemów klasy ERP. Uczestniczy w projektach doradczych i kontrolingowych dla klientów Estelligence.

Monika Śpiewla

Dyrektor Oddziału. Specjalizuje się w obsłudze klientów z branży informatycznej; lider innowacyjnych rozwiązań usprawniających współpracę Estelligence z klientami.

Sylwia Drejko

Menedżer zespołu HR w Warszawie. Obsługa kadrowa branży IT, produkcyjnej, medycznej a także fundacji i stowarzyszeń.

Jolanta Pietrzak

Ekspert SAP dla przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej.

Aneta Roszkowska

Menedżer biura Estelligence z wieloletnim doświadczenie w administracji w branży usługowej. Odpowiedzialna między innymi za wdrożenia projektów usprawniających obsługę klientów i wspierających bezpieczeństwo danych.

Justyna Kurek

Radca Prawny; specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów z branży IT, retail, farmaceutycznej oraz budowlanej a także w zagadnieniach compliance i ochrony danych.

O NAS
Nasze filary
Fakty
Zespół
Klienci
Kariera

USŁUGI
Usługi rachunkowe
Usługi kadrowe
Informacja zarządcza
Doradztwo
Reprezentacja
Dotacje unijne

INNE
Program Partnerski
Rada Nadzorcza
Referencje
RODO
CSR

KONTAKT
Estelligence Sp. z o.o.
ul. Ignacego Krasickiego
35 02-611 Warszawa

t: 22 2 500 550

Scroll Up