Strona główna > Referencje

back

Referencje

Zaufało nam już ponad 500 firm w tym wielu inwestorów zagranicznych działających
w Polsce. Bazujemy na naszym doświadczeniu a relacje z klientami opieramy na przejrzystej komunikacji i rzetelności dostarczanej usługi. Dzięki temu osiągamy niemal 100% wskaźnik satysfakcji klientów. Poniżej przedstawiamy tylko kilka opinii o nas.
Zapraszamy do kontaktu i poznania nas bliżej.

 

„Z Estèlligence współpracujemy od około trzech lat, podczas których nasza firma znacznie się rozwinęła. Współpraca z Estèlligence jest dla nas w pełni satysfakcjonująca.

Estèlligence to profesjonalna firma, kładąca duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług. Współpracując z Estèlligence mamy poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wykonywanych obowiązków przez ich pracowników, którzy cieszą się wysokim uznaniem i szacunkiem w naszej firmie.”

Mirosław Duszewicz, Prezes Zarządu, Eschenbach Optik Polen

 

W mojej opinii firma Estèlligence jest przykładem solidnego partnera biznesowego
w obszarze outsourcingu księgowego. Estèlligence jest przede wszystkim bardzo elastyczną i zorientowaną na klienta firmą w szybko zmieniającym się środowisku przepisów prawa w Polsce oraz ma fundamentalny wpływ na rozwój naszej firmy. Jednakże w Estèlligence najważniejsze jest doskonałe  przygotowanie merytoryczne i wiedza praktyczna pracowników w obszarze prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsłudze kadrowo-płacowej oraz w reprezentowaniu naszej firmy przed organami administracji państwowej.”

Leszek Greń, Prezes Zarząd, Greń Communication Sp. z o.o.

 

Wybraliśmy Estèlligence i po dziesięcioletniej współpracy możemy jednoznacznie stwierdzić,
że nasz wybór był trafny. Estèlligence wyróżnia solidność i duży profesjonalizm,
który w połączeniu z osobistym podejściem do obsługi klienta sprawia, iż jesteśmy w pełni zadowoleni ze świadczonych dla nas usług.”

Katarzyna Szczepanik, Prezes Zarządu, S.Partner Sp. z o.o

 

„Współpracujemy z firmą Estèlligence od ponad czterech lat, podczas których nasza firma urosła już kilkukrotnie. Możemy zawsze polegać na rzetelnej opinii Estèlligence oraz popartym doświadczeniem doradztwie w sprawach księgowych i podatkowych. Jednocześnie jesteśmy pod wrażeniem zarówno życzliwości, jak i przyjaznej atmosfery w kontaktach między naszymi zespołami. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.”

Jakub Chmielewski i Nicholas Mobbs , Członkowie Zarządu, Outbox