Informujemy że w dniu 14 sierpnia 2017 roku wszystkie biura Estelligence będą zamknięte.

Estelligence. Biuro rachunkowe Warszawa

Od założycieli

Drodzy Państwo,

Witamy na stronach Estelligence. Jesteśmy zaszczyceni, że zechcieli Państwo poświęcić czas na zapoznanie się z ofertą biura rachunkowego w Warszawie.
Oferta Estelligence to nie tylko innowacyjna propozycja, ale również nowa jakość na rynku usług dla przedsiębiorstw. Naszym głównym celem jest zapewnianie wsparcia i narzędzi potrzebnych do podnoszenia efektywności oraz optymalnego rozwoju firm. Właściciele Estelligence, jako gorący zwolennicy sił wolnego rynku, wyznają zasadę, że sukces każdego przedsiębiorstwa budowany jest dzięki energii twórczej jego pracowników i kadry kierowniczej. Nasze działania bazują na tej właśnie zasadzie.
Podstawowy zakres naszej działalności to przejmowanie części zadań naszych klientów, a przez to pozwalanie im na tworzenie środowiska pracy o skoncentrowanej energii twórczej. Doświadczenie wskazuje, że część działalności każdej firmy obciąża jej zasoby, nie kreując dodatkowej wartości. Organizacja, zamiast skupiać się na wykorzystywaniu swoich kluczowych kompetencji – czyli używaniu swojej przewagi konkurencyjnej – pochłonięta jest czynnościami, które mogłaby wykonać inna firma, specjalizująca się w danej dziedzinie. Księgowość i podatki, kadry i płace, tworzenie zaplecza informatycznego czy też zarządzanie kosztami to zadania, które z powodzeniem przejmie od Państwa zespół naszych specjalistów.
Kolejny zakres naszej działalności to wspomaganie energii twórczej Państwa firmy. Czynimy to poprzez zwiększanie efektywności procesów wymiany wiedzy, przetwarzanie danych i dostarczanie analiz, tworzenie systemów motywacyjnych czy też pomoc przy definicji strategii rynkowej.
Wierzymy w sukces naszych klientów i chcemy pomagać im go osiągnąć. Sami jesteśmy kreatywnym zespołem. Jesteśmy przekonani, że współpraca z biurem rachunkowym z Warszawy przyniesie Państwu wymierne korzyści, a dla nas będzie stanowić kolejne wyzwanie.

Z wyrazami szacunku
podpis
Agnieszka Szwedowicz & Kuba Tymuła